Zinedine Zidane – Lajmi.net

Neymar në Real Madrid? Përgjigjet Zinedine Zidane

Zidane nuk ka përjashtuar mundësinë e transferimit të 25 vjeçarit, por ka thënë se tani për tani, është i fokusuar me lojtarët që ka në skuadër, të cilët i konsideron më të mirët dhe me të cilët është shumë i kënaqur....

17 November, 2017Lexo më shumë

Zidane flet për herë të parë për situatën Ronaldo – Ramos

Zinedine Zidane ka hedhur poshtë pretendimet e medieve për mosmarrëveshjet mes Sergio Ramos dhe Cristiano Ronaldo....

17 November, 2017Lexo më shumë

De Biasi nervozon Zidanen me vendimin për Enzon

Gianni de Biasi nuk është i kënaqur me angazhimin e Enzo Zidane te skuadra e Alavesit. ...

11 November, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->