Yll Limani – Lajmi.net

Ylli dhe Jona ngatërrojnë tekstin gjatë interpretimit ‘live’

Një nga çiftet e "C'est la vie", që gjithmonë sjellin emocion gjatë këndimit janë padyshim Yll Limani dhe Jona Spahiu. ...

4 December, 2017Lexo më shumë

Yll Limani:Festivali i RTSH-së zhgënjim, nuk marr kurrë pjesë

Ylli Limani ka qenë një ndër të ftuarit e emisionit “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën. Ai është pyetur nga gazetarja, përse nuk ka marr pjesë sërish në “Festivalin e Këngës”....

26 November, 2017Lexo më shumë

Ylli falënderon Besnikun dhe bashkëpunëtorët e tjerë që ishin pjesë e projektit ‘Dritat’

Këngëtari Yll Limani arriti një sukses të madh me projektin që ka vetëm një ditë prej që është publikuar dhe ka arritur të dëgjohet aq shumë....

15 November, 2017Lexo më shumë