Vucic – Lajmi.net

Haradinaj ‘mbron’ Veselin për deklaratën e famshme të Nishit. Ja si na rrezikon Serbia?

Kryeministri Ramush Haradinaj pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare në konferencë për media është pyetur edhe për deklaratat e kryeparlementarit Kadri Veseli dhe përgjigjen presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq....

16 January, 2018Lexo më shumë

Vrasja e Oliver Ivanoviqit shenjë e frymës së ndarjes

Ç’të thuhet për këtë vrasje? Vrasja e Oliver Ivanoviqit shenjë e frymës së ndarjes... ...

16 January, 2018Lexo më shumë

Vuçiq: Zot i Kosovës nuk është as Thaçi, e as Haradinaj, por Kadri Veseli

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në konferencën për media pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare ka folur edhe për Kadri Veselin, kryeparlamentarin e Kosovës....

16 January, 2018Lexo më shumë