Vrasje – Lajmi.net

Publikon fotomontazh me vajzën e vdekur, më pas bëhet zbulimi shokues nga policia

Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23- vjeçare nga Pennsylvania, SHBA, e cila kishte sjellë në jetë vogëlushen Macy Grace, fshihte një sekret të tmerrshëm. ...

15 April, 2018Lexo më shumë

Tre të vrarë për më pak se një muaj në Suharekë

Ndonëse është një komunë mjaft e vogël nga numri i banorëve, Suhareka ka sjell brenda një muaji 3 vrasje, një prej tyre aksidentale. ...

14 April, 2018Lexo më shumë

Mësohet identiteti i të miturit që u vra aksidentalisht në Mushtisht, dje e kishte ditëlindjen

E.Sopaj, 14 vjeç u vra aksidentalisht nga xhaxhai i tij gjatë ditës së sotme në fshatin Mushtisht të Suharekës. Vrasja e të miturit ka ndodhur gjatë një ahengu familjar, ku sipas hetimeve të para të policisë dyshohet se gjatë krismave arma i është bllokuar xhaxhait të viktimës dhe duke u përpjekur për ta zhbllokuar armën ai është vetëplagosur. Më pas plumbi e ka goditur për vdekje edhe të miturin....

14 April, 2018Lexo më shumë