Vala Superliga – Lajmi.net

Vala Superliga vjen sot me dy ndeshje interesante

Në Gjakovë pritet ndeshje shumë interesante në mes të Vëllaznimit e Drenicës ku mund të vendos shumë për poziten e barazhit....

8 April, 2018Lexo më shumë

Kryendeshja pa fitues, Drita forcon pozitën e parë

Barazim në Drenas, fitore gjilanase në Pejë. ...

7 April, 2018Lexo më shumë

Vala Superliga vjen me super-ndeshje sot

Java e 26-të e Vala Superligës së Kosovës, e cila u hap dje me ndeshjen ndërmjet Vllaznisë dhe Lirisë, vazhdon sot me dy ndeshje tjera....

7 April, 2018Lexo më shumë