Twitter – Lajmi.net

Presidenti i KE-së nuk ka telefon të mençur (Video)

Sot, një smartphone e kanë edhe fëmijët, por jo kreu i Komisionit Europiane. Duke qeshur Jean Claude Juncker rrëfeu para mediave se telefoni që mban e pas të cilit është lidhur shumë është një Nokia i vjetër....

1 July, 2017Lexo më shumë

Twitter ndryshon pamjen

“Më i lehtë, i shpejtë dhe lehtësisht i përdorshëm”. Me këtë fjalë Twitter publikon pamjen e re të platformës. Mes risive kryesore është menuja e re e lundrimit, dhe më pak skeda në pjesën e poshtme të aplikacionit. Foto e profilit bëhet e rrumbullakët dhe shigjeta që tregon përgjigjen ndaj një postimi kthehet me një re komenti....

18 June, 2017Lexo më shumë

Kërkon kofshë pule falas, adoleshenti thyen rekordin e Twitter

Një adoleshent i cili kërkonte kofshë pule falas nga një distributor Amerikan në rrjetin social Twitter u shndërruar në cicërimën më të shpërndarë të të gjitha kohërave....

10 May, 2017Lexo më shumë