Treshe – Lajmi.net

Pasi i publikuan foton intime “treshe” në shtrat me këngëtaret, Stresi pranon se… (Video)

Pasi i publikuan foton intime “treshe” në shtrat, Stresi pranon se kishte më shumë se shoqëri me dy këngëtaret e njohura…...

22 July, 2017Lexo më shumë

“Bërtasin si kafshë kur bëjnë seks”, ja treshja që lë pa gjumë një lagje të tërë (Foto)

Një çift është paditur për shkak të zhurmës që bën gjatë kohës që kryejnë marrëdhënie seksuale nga komshinjtë e tyre....

11 July, 2017Lexo më shumë

Vajzat në Tiranë bëjnë “treshe”, kurse bashkëmoshataret e tyre… (Foto+18)

Ndërkohë që shumë vajza në Tiranë apo edhe në qytete të tjera mendojnë se çfarë fustani do të veshin për të shitur pak “pordhë” në Bllok, këto vajza në Dibër mendojnë për acarin dhe të ftohtin që duhet të durojnë për të mbijetuar....

21 April, 2017Lexo më shumë