Tradhëtia – Lajmi.net

A mund të tradhtohet vetëm për seks? Ja disa arsye

Dimë që tradhtia për seks është ekskluzivitet i burrave, por po bëhet një praktikë e përhapur edhe midis grave...

5 October, 2017Lexo më shumë

“Burri e tradhëton gruan kur nuk i jep hakun”, plas debati në rrjet pas fjalëve të imamit shqiptar (Video)

Një fjalim i postuar në rrjetet sociale një ditë më parë, ku imami Elvis Naçi mban një ligjeratë të gjatë mbi faktin se pse tradhtojnë meshkujt ka ndezur një debat të fortë, për shkak të përfundimeve që ai nxjerr....

30 September, 2017Lexo më shumë

Nëse ai bën këto 10 veprime me ju, dijeni se ka filluar t’ju tradhtojë

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes 2 njerëzve që janë të dashuruar....

23 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->