Taulant Xhaka – Lajmi.net

Taulanti shënoi super gol ndaj Izraelit, ja çfarë ka bërë Granit Xhaka

Granit Xhaka ka uruar vëllanë e tij Taulantin pas golit ndaj Izraelit. ...

8 September, 2018Lexo më shumë

Xhaka: E dëgjova babanë dhe shënova ndaj Izraelit

Heroi i Kombëtares kuqezi, Taulant Xhaka ka folur pas ndeshjes ndaj Izraelit, duke u shprehur i kënaqur me fitoren që arriti skuadra....

7 September, 2018Lexo më shumë

Xhaka ‘bombardon’ Izraelin

Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Izraelit, në ndeshjen që luhet në “Elbasan Arena”....

7 September, 2018Lexo më shumë