Tatuazhi – Lajmi.net

Klea dhe Elgiti bëjnë tatuazh dashurinë e tyre

Edhe pse tash e një kohë ishte përfolur për një lidhje të mundshme mes Elgit Dodës dhe Klea Hutës, çifti e kishin mbajtur të fshehur lidhjen për një kohë....

17 November, 2017Lexo më shumë

Kur tatuazhi të pengon të gjesh punë (Foto)

Një i ri anglez po vuan diskriminimin e punëdhënësve për shkak të një tatuazhi të madh në qafë, që e ka bërë në nder të gjyshit të tij të ndjerë. ...

10 November, 2017Lexo më shumë

Bëri tatuazh të dashurën me gjoksin jashtë, por pendohet (Foto)

Një djalë i cili kishte shkuar me pushime në Ibiza me një grup miqsh dhe të dashurën e tij vendosi të bënte tatuazh në shpinë figurën e saj gjysmë të zhveshur....

26 September, 2017Lexo më shumë