Tara – Lajmi.net

Blero dhe Teuta “bashkohen” për Tarën, ky është reagimi i Afronës

Tara, vajza e Bleros dhe Teutës është bërë këngëtare....

16 December, 2017Lexo më shumë

“Bëm baba të të ngjaj”! Tara publikon këngën e parë, vjen në duet

Blero Muharremi është për shumë vite në skenën muzikore dhe tërë këtë kohë ka shënuar suksese të njëpasnjëshme....

16 December, 2017Lexo më shumë

Ja me kë relaksohej Blero mbrëmë

Këngëtari Blero Muharremi është shumë i komentuar në mediet rozë. ...

16 December, 2017Lexo më shumë