sulmuesi – Lajmi.net

Sulmuesi i gazetarit Vehbi Kajtazi, i përgatitur për rrahje, shikojeni duke stërvitur kik-boks

Fitim Thaqi, i dyshuari kryesor për rrahjen e gazetarit Vehbi Kajtazi, prej kohësh po stërvitej në kik-boks....

14 October, 2017Lexo më shumë

Sulmuesi i Las Vegasit kishte porositur ushqim për dy persona, katër ditë para sulmit

Një burrë që punon në Mandalay Bay ka postuar një faturë në Facebook të martën në mbrëmje, duke pretenduar se ai ka shërbyer në suitën e Paddock, në katin e 32-të të hotelit....

4 October, 2017Lexo më shumë

Sulmuesi në Las Vegas kishte më se 50 armë në tri lokacione

Njeriu përgjegjës për të shtënat masive në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara, i kishte më se 50 armë në tri lokacione dhe kishte vendosur kamerë në dhomën e tij dhe në sallonin e hotelit, derisa kishte hapur zjarr kundër turmës së njerëzve në një festival të muzikës popullore, kanë thënë zyrtarët federalë....

4 October, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->