sulmi në Paris – Lajmi.net

Detaje e fundit nga sulmi në Paris: Dy të vdekur dhe dy të tjerë plagosur (Video)

Zëdhënësi i ministrisë së brendshme të Francës ka treguar se vetëm një oficer i policisë është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur, por sipas tij është vrarë edhe sulmuesi që ka shtënë në drejtim të policisë....

20 April, 2017Lexo më shumë

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris....

20 April, 2017Lexo më shumë

Një mijë njerëz te ballkoni i Salah Abdeslam

Familja e Salah Abdeslam(26) të dyshuarit për pjesëmarrje në sulmin terrorist në Paris të cilin është duke e kërkuar policia, ka ndezur qirinj dhe i ka vendosur në ballkon....

18 November, 2015Lexo më shumë