Stokholm – Lajmi.net

Ja ku kishin komunikuar terroristët para sulmit në Stockholm (Foto)

Njeriu i dyshuar për sulmin me kamion në Stokholm ka biseduar me mbështetësit e ISIS para dhe pas sulmit, në Whatsapp, duke u lëvduar me një mesazh përmes deklaratës "E drejtuar mbi dhjetë njerëz."...

10 April, 2017Lexo më shumë

Publikohet momenti i tmerrshëm kur kamioni kalon mbi trupat e njerëzve në Stokholm (Video)

Kamion i cili dje rreth orës 15:00 ka goditur njerëzit në rrugën e këmbësorëve përball një supermarketi në Stokholm, la pesë persona të vdekur dhe 15 të tjerë të lënduar....

8 April, 2017Lexo më shumë

Dy shqiptare që për pak i shpëtuan sulmit terrorist në Stokholm

Besarta Gashi bashkë me të bijën Leonidën nëntë vjeçe, kanë qenë shumë afër vendit ku një sulmues hyri me kamion në turmën e njerëzve në Stokholm....

7 April, 2017Lexo më shumë