sozia – Lajmi.net

Njihuni me sozinë e Era Istrefit dhe Kastro Zizos, ngjashmëri e frikshme

Ngjashmëri e frikshme mes VIPave të huaj dhe Era Istrefit dhe Kastro Zizos, njihuni me sozinë e tyre......

11 October, 2017Lexo më shumë

Kur sozia është një pikturë (Foto)

Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat....

13 September, 2017Lexo më shumë

Fëmijët sozi të VIP-ave (Foto)

Ngjashmëria mes fëmijëve dhe prindërve në të shumtën e rasteve është e shumë e dukshme, por që të ngjajnë me persona të njohur që prindërit e tyre i kanë vetëm përmes televizorit, duket e pamundur....

7 July, 2017Lexo më shumë