Fjalët kyçe: "Skivi Mimoza Nora Na Teksti" - (1 / 1)

Fotolajm

Buzëqeshja e minatorit!
  • Një minator me gomarin e tij ecën me vështirësi përmes tunelit të ulët dhe të ngushtë në një minierë qymyri në Choa Saidan Shah të Pakistanit. Sa herë që del nga tuneli, minatori vë buzën në gaz, i lumtur që nuk i ka ndodhur ndonjë e keqe. Foto: Reuters

Social

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO

abonohuni TANI