shpërthim – Lajmi.net

Bruksel: Shpërthim, zjarr, trupi gjendet në gërmadha (Foto/Video)

Së paku një person është vrarë, kurse shtatë tjerë janë lënduar në një shpërthim të fuqishëm të gazit që ka ndodhur në Sen Zhil të Brukselit....

18 March, 2017Lexo më shumë

Shpërthim në zyrat e FMN-së në Paris

Një bombë ka shpërthyer në një nga zyrat e Fondit Monetar Ndërkombëtar në Paris, me ç’rast një person është lënduar....

16 March, 2017Lexo më shumë

Kabul: Elsplodim dhe të shtëna, përgjegjësinë e morën talibanët

Ndërmjet forcave të sigurisë afgane dhe sulmuesve të panjohur në kryeqytetin Kabul të Afganistanit, sot kanë shpërthyer përleshje të armatosura, pak kohë pasi është dëgjuar një eksplodim i fuqishëm, në pjesën perëndimore të qytetit, ka thënë një zyrtar policor....

1 March, 2017Lexo më shumë