Shkumbin Mehmeti – Lajmi.net

Vëllai i Agron Sylejmanit që u përmend si vrasës i Xhemal Mustafës, reagon pas akuzave të dëshmitarit

I dënuari për vrasje Shkumbin Mehmeti, në një rrëfim për Klan Kosova mbrëmë ka përmendur grupin kriminal që siç thotë ai kanë gisht në shumë krime të kryera pas luftës në Kosovë....

12 January, 2018Lexo më shumë

Flet Fadil Syleviqi, iu përgjigjet akuzave të Shkumbin Mehmetit për vrasje

Emri i hetuesit të shumëpërfolur të Policisë së Kosovës, Fadil Syleviqit, u përmend edhe mbrëmë në një intervistë nga i dënuari për vrasje, Shkumbin Mehmeti, i cili foli për vrasjet e pasluftës në Kosovë....

12 January, 2018Lexo më shumë

Maloku reagon pas dëshmisë tronditëse të Shkumbin Mehmetit: Mirë se vjen Gjykata Speciale

Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllezërit Qerim dhe Ibrahim Kelmendi për organizim të vrasjeve të pasluftës në Kosovë....

11 January, 2018Lexo më shumë