seks – Lajmi.net

E tmerrshme, nëna lejon që 1800 meshkuj ti përdhunojnë vajzën. Arsyeja ju çmend

U përdhunua nga 1800 meshkuj për një sekt satanik. Amerikania Annabelle Forest tregon eksperiencën e tmerrshme që ka kaluar, e detyruar nga nëna dhe nga kreu i sektit....

30 August, 2017Lexo më shumë

Vajza rrëfen tmerrin që i ndodhi kur “i dashuri e “detyroi” të kryente marrëdhënie me dikë” tjetër

Të gjithë e kemi nga një të fshehtë, e cila na mundon. Një vajzë nga Britania i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” se ka një lidhje që nuk e bën të ndihet aspak mirë. Ajo tregon se i dashuri i saj është shumë xheloz, posesiv dhe nuk e lejon atë të takojë as miqtë e saj apo të ruaj kontakte me ta....

28 August, 2017Lexo më shumë

Një lajm i keq për çiftet që e duan seksin

Problemet seksuale i prekin më shumë çerekun e vajzave të reja dhe të moshës mesatare, si dhe rreth gjysmën e grave më të vjetra....

23 August, 2017Lexo më shumë