rrezik – Lajmi.net

NASA: Me 12 tetor, asteroidi ‘kërcënon’ tokën

Vjen lajmi i madh nga NASA: Ja çfarë do të ndodh me 12 tetor, me asteroidin që ‘kërcënon’ tokën...

11 October, 2017Lexo më shumë

‘Ndaloni së përdoruri qirinj aromatikë, krijojnë dëme serioze të shëndetit”

Sa herë që duam të krijojmë një atmosferë të ngrohtë dhe intime për njerëzit e dashur, gjëja e parë që na vjen ndër mend përveç një shihe vere dhe muzikës romantike janë qirinjtë aromatikë....

2 October, 2017Lexo më shumë

Qentë endacakë, rrezik permanent për qytetarët e Prishtinës

Dy fëmijë, njëri 10 e tjetri 11-vjeçar kanë pësuar lëndime trupore pas sulmit nga një qen endacak në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë....

1 October, 2017Lexo më shumë