rrahje masive – Lajmi.net

Rrahje masive me karrige dhe tavolina gjatë një demonstrate në Barcelonë

Një marsh paqësor në Barcelonë është përshkallëzuar në dhunë fizike pasi palët e kundërta në debatin rreth pavarësisë së Katalonjës filluan të hidhnin karrigeve dhe tavolina ndaj njëri-tjetrit....

12 October, 2017Lexo më shumë

Rrahje grupore në Kaçanik, bëhen për spital dhjetë persona

Nga një rrahje masive që ka ndodhur dje kanë pësuar disa persona....

21 September, 2017Lexo më shumë

Rrahje masive mes të besimtarëve në xhaminë e shqiptarëve

Një incident ka ndodhur në një xhami në Zvicër të dielën që shkoi....

1 September, 2017Lexo më shumë