Ronela – Lajmi.net

E tallin për kilogramët e tepërt, Ronela s’u lë gjë mangët, u mbyll gojën me përgjigjen e saj

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shumë të pëlqyera nga publiku dhe gjithmonë është vlerësuar për sinqeritetin e saj, pavarësisht se nuk e pranoi asnjëherë nëse është apo jo në lidhje me Yong Zerkën....

8 February, 2018Lexo më shumë

Gazetari tenton ta puthë në buzë Ronelën, kështu reagon këngëtarja

Ai është një ndër personazhet më thumbues por në të njëjtën kohë edhe më i dashuri për personazhet VIP shqiptarë. ...

16 December, 2017Lexo më shumë