Roma – Lajmi.net

Roma siguron dy transferime interesante, zyrtarizimi çështje orësh

Verdhekuqët kanë arritur marrëveshjet me mesfushorin e PSG-së, Javier Pastoren dhe portierin e Bolognas, Antonio Miranten....

20 June, 2018Lexo më shumë

Nainggolan largohet nga Roma, zgjedh rivalin nga Serie A

Radja Nainggolan do të nënshkruajë me rivalin nga Serie A, Inter....

20 June, 2018Lexo më shumë

Pastore thotë “PO”, kthehet te klubi i njohur nga Serie A

Javier Pastore ka pranuar ofertën e Romës për rikthim në Kampionatin italian....

19 June, 2018Lexo më shumë