Rihanna – Lajmi.net

Rihanna nxori në shitje apartamentin e saj super-luksoz

Këngëtarja e njohur Rihanna ka vënë në shitje apartamentin e saj me katër dhoma gjumi, tre banjo dhe me një pamje të mrekullueshme të Nju Jorkut....

29 October, 2017Lexo më shumë

Rihanna e veshur ‘kokë e këmbë’ për ‘Vogue’ të Arabisë

Lidhja e saj me një sheik ka qenë shumë e komentuar....

27 October, 2017Lexo më shumë

Rihanna shtatzënë? Shikoni si e fshehë barkun

RiRi është thjesht RiRi dhe di si të na bëjë lëmsh! Para disa muajsh ajo u “kryqëzua” nga fansat e shumtë se përdor photoshop në foto për të fshehur kilet e tepërta, por së fundmi është vënë në qendër të vëmendjes për diçka të ëmbël. ...

22 October, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->