Real Madrid – Lajmi.net

Real Madridi bën “çmendurinë” për Harry Kane

"Sunday Times" shkruan që Reali ka bërë gati 200 milionë euro për Kane....

21 January, 2018Lexo më shumë

Real Madridi tradhton keq Cristiano Ronaldon

Klubi ka njoftuar futbollistin që është i lirë të negociojë me ndonjë skuadër tjetër dhe të largohet në verë....

21 January, 2018Lexo më shumë