reagime – Lajmi.net

“Sulm kundër zemrës së demokracisë”

Reagime të tronditura pas sulmit të dyshuar si terrorist në Londër. Kancelarja gjermane, Angela Merkel i ofroi Britanisë së Madhe solidaritetin e Gjermanisë në luftën kundër terrorit....

22 March, 2017Lexo më shumë

Bota reagon për vendimin e Trump-it

Udhëheqës botërorë dhe figura të shquara kanë kundërshtuar vendimin e presidentit Donald Trump, që morri vendimin për t’iu ndaluar hyrjen në SHBA 7 shteteve me shumicë myslimane, Sirisë, Irakut, Iranit, Jemenit, Libisë, Somalisë dhe Sudanit....

30 January, 2017Lexo më shumë

AAK: Kryeministër gjeni bosët e kazinove, reketit e ryshfetit e mos përhapni mjegull

Pas deklaratës së kryeministri Isa Mustafa në lidhje me uljen e shkallës së papunësisë kanë vazhduar përplasjet e njëpasnjëshme në mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës....

27 November, 2016Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->