Ramush Haradinaj – Lajmi.net

Haradinaj: Faleminderit Britani e Madhe për ndihmën dhe miqësinë e treguar për Kosovën

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim Martin Vickers, deputet i Parlamentit të Britanisë së Madhe, i cili po qëndron në Kosovë në kuadër të aktiviteteve për shënimin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës....

17 February, 2018Lexo më shumë

Basha i del në mbrojtje Haradinajt, akuzon Ramën: Gënjeshtari i droguar…

Kreu i opozitës shqiptare, Lulzim Basha reagoi në lidhje me deklaratat e bëra nga kryeministri Edi Rama në Kosovë....

16 February, 2018Lexo më shumë

Edi Rama e kupton seriozitetin e Haradinajt, i shkon në shtëpi dhe bëhet sikur s’ka ndodhur gjë

Pasi që e goditi rëndë me deklaratën që mos të përzihet në punët e Kosovës dhe me shpikje të merret në Shqipëri se i dalin boll, kryeministrit Ramush Haradinaj “i ka shkuar në shtëpi” kryeministri Edi Rama....

16 February, 2018Lexo më shumë