Qytetarët – Lajmi.net

Qytetarë të shumtë në pritje të Haradinajt (Foto)

Simpatizantë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe shumë qytetarë po e presin ardhjen e Ramush Haradinajt....

27 April, 2017Lexo më shumë

Qytetarët vlerësojnë se dialogu me Serbinë, nuk integroi veriun e Kosovës

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI), gjatë një konference për media ka prezantuar sot  rezultatet e sondazhit të tretë për Dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë: “6 Vite pas (mos) konsolidim i shtetësisë: këndvështrimi i qytetarëve rreth dialogut Kosovë-Serbi”....

25 April, 2017Lexo më shumë

Dy çifte i zë në mes të rrugës ta bëjnë… qytetarët shokohen nga skenat (Video)

Një skenë aspak etike është filmuar nga kalimtarë të cilët kanë parë dy çifte që po bënin seks afërt njëri-tjetrit në mes të rrugës, mbështetur pas një muri....

29 March, 2017Lexo më shumë