prova – Lajmi.net

Regjisorja Mrika Krasniqi po sjell filmin ‘Prova’! Trajton luftën e Kosovës

Mrika Krasniqi, regjisorja e filmit “Prova” (Proof, 2018), ka konfirmuar projektin e saj të ri....

30 January, 2018Lexo më shumë

Ukraina nis provat raketore

Ukraina ka nisur provat raketore në Detin e Zi, derisa Rusia ka paralajmëruar se do të gjuaj çdo raketë ndërsa raportohet se ka vënë në alarm edhe sistemin e mbrojtjes ajrore në gadishullin ukrainas të aneksuar nga Moska....

2 December, 2016Lexo më shumë

Motori dhe telefoni “Samsung” i blerë në shesh, prova që rëndojnë mbi të arrestuarit e VV-së

Prokuroria pretendon se motori i përdorur për sulmin në Kuvend është blerë nga 3 prej 6 të arrestuarve....

31 August, 2016Lexo më shumë
HOME