programi qeverises – Lajmi.net

Ambiciet e Edi Ramës për shansin e dytë

Programi ambicioz i kryeministrit, Edi Rama për qeverisjen e re të "Rama 2" parashikon rritje ekonomike mbi 5% deri në 2020. Por opozita e quan atë program të premtimeve boshe....

12 September, 2017Lexo më shumë

Haradinaj ka caktuar 100 detyrat e qeverisë së tij

Koalicioni PDK-AAK-Nisma i cili beson se ka siguruar numrat për formimin e Qeverisë, tanimë është në fazën e finalizimit të programit qeverisës....

14 July, 2017Lexo më shumë

Kandidati për president shpalosë programin e tij (Video)

Gjendja politike në vend dhe pakënaqësia e qytetarëve me udhëheqësit aktual të vendit, e shtynë që të kandidojë për president të Kosovës. ...

29 January, 2016Lexo më shumë
HOME