Premierligë – Lajmi.net

Chelsea – Conte, gati kontrata e re

Chelsea dhe Antonio Conte të destinuar për ta vijuar bashkëpunimin pas një sezoni të përmbyllur me festën e titullit kampion në Premierligë....

27 May, 2017Lexo më shumë

Zgjidhet goli i sezonit në Premierligë (VIDEO)

Goli i bukur i Emre Can i shënuar ndaj Watfordit, është zgjedhur goli më i bukur i sezonit në Premierligë....

26 May, 2017Lexo më shumë

“Çmendet” Mourinho, shpenzon 300 mln funte për këta katër lojtarë (FOTO)

Manchester United pritet të jetë edhe më konkurrues vitin tjetër....

26 May, 2017Lexo më shumë