plaka – Lajmi.net

Rrëfimet për ‘plakat’ që trazojnë motin

Sipas rrëfimeve nga brezi në brez, ndryshimet e motit në fillim apo në fund të muajit mars lidhen me “mitin e plakave”....

24 March, 2018Lexo më shumë

Plaku bëhet romantik në emision! E puth gruan ‘live’

Një intervistë e realizuar më 8 mars, e që në Youtube dhe rrjete të tjera po qarkullon sot ka marrë vëmendjen për një arsye....

13 March, 2018Lexo më shumë

Gjendet në thes të bërllokut kufoma e plakës 85 vjeçe

Në fshatin Haute-Nendaz të Kantonit Valis, policia ka gjetur të dielën në një thes të hedhur në një konteiner mbeturinash  trupin e një gruaje të vdekur....

23 October, 2017Lexo më shumë