Plagosje – Lajmi.net

Shtatë persona të plagosur pas një sulmi me thikë në Paris

Shtatë persona janë plagosur, katër prej tyre seriozisht, pas një sulmi me thikë dhe me një shufër metalike në kryeqytetin e Francës, Paris, ka njoftuar policia....

10 September, 2018Lexo më shumë

Policia reagon pas shkrimeve në Serbi për gjoja plagosjen e prefektit të Nishit në Kosovë

Policia e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për media në mbrëmjen e së dielës, nëpërmjet së cilës ka sqaruar spekulimet e sotme serbe për gjoja plagosjen e një zyrtari të Serbisë në Kosovë....

9 September, 2018Lexo më shumë

Plagoset një 29 vjeçar në Kodrën e Diellit, arresohet një femër si e dyshuar

Një person është plagosur me armë zjarri në Kodrën e diellit në Prishtinë në orën 15:05, njofton policia....

30 August, 2018Lexo më shumë