Philippe Coutinho – Lajmi.net

Coutinho kapet keq nga gazetari

Përfaqësuesja e Brazilit fitoi ndaj Argjentinës me rezultat 1-0 dhe Philippe Coutinho për një moment u ndalua nga një gazetar pas ndeshjen në tynel duke u thumbuar me këngën më të re të tifozëve të Liverpoolit....

28 March, 2018Lexo më shumë

Nervozohet Coutinho, shikojeni çfarë i treguan në telefon

Philippe Coutinho u pyet se a i pëlqen kënga që tifozët kanë krijuar për Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Roberto Firmino....

28 March, 2018Lexo më shumë

A do të kthehet Neymar te Barcelona? Deklaratë e madhe nga Coutinho

"Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të"....

12 March, 2018Lexo më shumë