Paris – Lajmi.net

Kush është i dashuri i Agnesa Vuthaj?! (FOTO)

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj së fundmi po poston fotografi nga Franca, atje bukuroshja përveç se po i tregon vendet ku është duke shkuar e shohim se edhe një reklamë të mirë po i bën çantave të saj...

26 March, 2015Lexo më shumë

Ministri Krasniqi merr pjesë në Sallonin Ndërkombëtar të Bujqësisë në Paris

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi ka udhëtuar sot për në Paris, ku me ftesë të ministrit francez për Bujqësi, Industri Ushqimore dhe Pylltari, Stéphane Le Foll, do të marrë pjesë në edicionin e 52-të të Sallonit Ndërkombëtar të Bujqësisë. ...

19 February, 2015Lexo më shumë

Shevchenko me Dallkun e Januzin

Armend Dallku e Ahmed Januzi janë takuar me legjendën e futbollit ukrainas, Andriy Shevchenko, në stërvitjen e skuadrës së tyre, Vorskla Poltava....

5 February, 2015Lexo më shumë