Ousmane Dembele – Lajmi.net

Vjen një lajm i mirë për Barcelonën pas lëndimit të Dembeles (FOTO)

Sulmuesi francez, Osmane Dembele u lëndua në ndeshjen ndaj Getafes dhe pritet të mungojë për katër muaj....

18 September, 2017Lexo më shumë

E tmerrshme si duket Dembele para operacionit (FOTO)

Ousmane Dembele është bartur me karrocë në pritje të realizimit të operacionit pas lëndimit të pësuar në fundjavë. Sulmuesi i ri i Barcelonës do të mungojë deri në katër muaj. ...

18 September, 2017Lexo më shumë

Barcelona-Dembele, “Bild” konfirmon lajmin shokues

Është zbuluar çmimi total që do ta paguajë Barcelona për Ousmane Dembelen....

15 September, 2017Lexo më shumë