Nokia 3310 – Lajmi.net

Pas 17 vitesh, Nokia risjell modelin 3310 (Foto/Video)

Një nga celularët më ikonik të kohës, Nokia 3310, është rilansuar përsëri pas 17 vitesh. ...

26 February, 2017Lexo më shumë

Zbulohet fotografia, kështu do të duket Nokia 3310

Nokia 3310 do të dalë përsëri në treg gjatë këtij viti, por tani do të prodhohet në një version tjetër....

24 February, 2017Lexo më shumë

Rikthehet në treg NOKIA legjendare 3310 me një çmim të pabesueshëm

Nokia 3310 ikonik do të riprodhohet deri në fund të këtij muaji. Telefoni ikonik 17-vjeçar do të vijë në formë moderne dhe do të kushtojë 59 euro sipas “VentreBeat”, e cila ishte e para që ka zbuluar prezantimin e tij....

23 February, 2017Lexo më shumë