Noizy – Lajmi.net

Momenti kur Noizy u plagos nga Albert Krasniqi në qendër të Prishtinës

Para dy vitesh ndodhi një mosëmarëveshje mes dy labeleve më të njohura, OTR dhe BabaStars....

19 September, 2018Lexo më shumë

Arsyetimi i gjykatësit Kalludra për dënimin e Noizyt

Në minutat e parë pasi ka shpallur aktgjykimin dënues për konfliktin në mes Noizyt dhe Albert Krasniqit gjykatësi Beqir Kalludra ka arsyetuar vendimin e tij....

19 September, 2018Lexo më shumë

Dënohen Noizy e Albert Krasniqi

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës....

19 September, 2018Lexo më shumë