Naser Osmani – Lajmi.net

Naser Osmanit nuk i kujtohet kush e ka hedhur gazin lotsjellës

Deputeti i LDK-së, Naser Osmani në dëshminë e tij në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të Vetëvendosjes ka thënë se nuk i kujtohet kush e ka hedhur gazin lotjsellës në Kuvend....

7 December, 2017Lexo më shumë

Naser Osmani thotë se askush nga LDK s’e voton PAN-in

Edhe një deputet tjetër i LDK-së ka mohuar mundësinë që zyrtarët e kësaj partie të votojnë Ramush Haradinajn për Kryeministër. Ai ka thënë se edhe AKR dhe Alternativa kanë qëndrim kundër PAN-nit....

15 July, 2017Lexo më shumë

Deputeti Osmani deklarohet i pafajshëm për akuzën e keqpërdorimit të detyrës zyrtare

Deputeti Naser Osmani u deklarua i pafajshëm në gjykim in për keqpërdorim detyre....

12 July, 2017Lexo më shumë