Mercedes – Lajmi.net

Hamilton prezanton supermakinën (Foto)

Në Frankfurt u mbajt motor-show i përvitshëm ku kompani të ndryshme të prodhimit të automjeteve prezantuan modelet më të fundit që do të shihen në rrugë. Nuk mund të mungonte në këtë spektakël makinash Mercedes që u prezantua me supermodelin “Project One”....

12 September, 2017Lexo më shumë

Çdo Mercedes do ta ketë versionin elektrik deri më 2022

Daimler, numri një në botë për automjetet e nivelit të lartë, njoftoi sot se dëshironte të ofronte versionet elektrike apo hibride të të gjitha modeleve të markës Mercedes-Benz deri në 2022 dhe të konvertonte tipin Smart në elektrik....

12 September, 2017Lexo më shumë

Duel ndërmjet Porsche Panamera Turbo dhe Mercedes-AMG E63 S (Video)

Porsche Panamera Turbo është ndër veturat me katër dyer më të shpejta në botë....

11 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->