mbytje – Lajmi.net

Gjarpri pothuajse e mbyti atë, kurse publiku mendoi se ishte pjesë e shfaqjes

Një i ri indian pothuajse u mbyt nga një gjarpër, dhe e gjitha mendohej se ishte pjesë e planit....

24 March, 2018Lexo më shumë

Shqiptari muskuloz hero në Londër (Foto)

Një 21-vjeçar me origjinë shqiptare është shndërruar në hero në Britani pasi shpëtoi një grua që po mbytej në lumin Tamiz....

20 October, 2017Lexo më shumë

Policia shpëton dy shtetas të huaj, po mbyteshin në Ksamil

Policia e Ksamilit ka shpëtuar nga mbytja dy shtetas të huaj, pasi motori i ujit më të cilin udhëtonin u ka pësuar defekt....

10 September, 2017Lexo më shumë