Martesë – Lajmi.net

Tronditet dhëndri, zbulon se gruaja e tij është burrë

Tetorin e kaluar, Wang nga një provincë në Kinë, u gëzua kur vendosi të martohej me të dashurën e tij që e kishte njohur online....

25 February, 2018Lexo më shumë

I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë

Një djalë kishte menduar deri në detaje se si të realizonte propozimin për martesë që do t’i bënte të dashurës së tij. Por ai nuk kishte menduar se ajo mund ta refuzonte. Videoja kur vajza i tha jo propozimit të të dashurit të saj për martesë është bërë virale....

16 February, 2018Lexo më shumë

Çifti martohet në tualet

Nusja dhe dhëndri kanë lidhur kurorë në tualetin e gjykatës, për shkak të “rrethanave të pazakonta”, të cilat çuan në anulimin e damës së tyre....

28 January, 2018Lexo më shumë