Marcelo – Lajmi.net

Marcelo i bindur: Neymar një ditë do të luajë për Real Madridin

“Neymar është lojtar i madh dhe lojtarët e mëdhenj duhet të luajnë në Madrid”, ka deklaruar Marcelo, duke aluduar se bashkëvendësi i tij një ditë do të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’....

11 February, 2018Lexo më shumë

Marcelo zbulon klubin ku do të pensionohet nga futbolli

Marcelo ka shfaqur gatishmëri të qëndrojë te "Los Blancos", deri në fund të karrierës së tij....

8 February, 2018Lexo më shumë

Marcelo “shpërthen” pas rezultateve të dobëta të Real Madridit

Marcelo ka shprehur zhgënjimin e tij për humbjen e radhës të Real Madrid....

14 January, 2018Lexo më shumë