Manchester United – Lajmi.net

Willian ‘tradhton’ Chelsean me klubin e ri?

Jose Mourinho dëshiron ta sjell brazilianin në Old Trafford, gjatë afatit kalimtar të janarit....

15 December, 2017Lexo më shumë

Frika e Man Utd për Ibrahimovicin

Manchester United ka frikë për formën dhe gjendjen e sulmuesit Zlatan Ibrahimovic. ...

15 December, 2017Lexo më shumë

Dikur ishte lojtari më i mirë i Unitedit, sot nuk ka vend as në bankinë për të

Çfarë po ndodhë me Henrik Mkhitaryan? Kjo është pyetja përgjigjen e së cilës po e kërkojnë tifozët e Manchester United....

14 December, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->