Manchester City – Lajmi.net

Man City – Napoli, formacionet zyrtare

Manchester City dhe Napoli takohen sonte në "Etihad"....

17 October, 2017Lexo më shumë

De Bruyne në Serie A

Menaxheri i tij, Patrick De Koster nuk e ka përjashtuar mundësinë që ylli belg një ditë të luajë në Kampionatin italian....

17 October, 2017Lexo më shumë

Formacionet e top ndeshjes: Man City – Napoli

Manchester City dhe Napoli do të takohen sonte në Ligën e Kampionëve....

17 October, 2017Lexo më shumë