Loris Karius – Lajmi.net

Karius: Ramos nuk më ka kërkuar ende falje

4 muaj pas finales së Champions League ndaj Real Madrid, ku ishte protagonist për keq me dy gafat që i kushtuan trofeun skuadrës së Liverpool, portieri Loris Karius ka folur sërish për atë sfidë. ...

23 September, 2018Lexo më shumë

Karius turpërohet nga Quaresma në stërvitje

Është në moshën 35 vjeçare dhe vazhdon të dhurojë spektakël. ...

11 September, 2018Lexo më shumë

Karius bën gabim trashanik në debutim te Besiktas

Loris Karius ka debutuar te Besiktas....

3 September, 2018Lexo më shumë