Liverpool – Lajmi.net

Liverpooli fiton dhe del i treti (VIDEO)

Liverpooli ka shënuar një fitore shumë të rëndësishme. ...

16 April, 2017Lexo më shumë

WBA – Liverpool, gol në sekondat e fundit të pjesës së parë (VIDEO)

WBA dhe Liverpool e kanë mbyllur pa gola pjesën e parë të duelit të tyre me rezultat 0:1 pas golit nga Roberto Firmino në sekondat e fundit të shtesës. ...

16 April, 2017Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: WBA – Liverpool

West Bromwich Albion dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Premierligë. ...

16 April, 2017Lexo më shumë