Liverpool – Lajmi.net

Real Madrid – Liverpool, një finale mes ekipeve me super sulmues

Treshja e frikshme e Liverpoolit ka shënuar 29 gola në këtë edicion të Champions League, konkretisht 10 Salah, 10 Firmino dhe 9 Manè, duke parakaluar me vetëm një gol rekordin e treshes së famshme “BBC” të Realit, që zgjaste prej fitores së “La Decima”-s në kohën e drejtimit nga Carlo Ancelotti....

23 May, 2018Lexo më shumë

‘Ciao’ Milan, Donnarumma në Premierligë?

Një klub i madh nga Premierliga kërkon transferimin e portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma....

23 May, 2018Lexo më shumë

Klopp tregon mënyrën se si mund të mposhtet Real Madrid

Jurgen Klopp beson se dëshira, qëndrimi dhe niveli i punës mund të ndihmojë Liverpoolin që të mposhtin kampionët e Evropës në finale të Ligës së Kampionëve....

21 May, 2018Lexo më shumë