lindje – Lajmi.net

Mrekullia! Shtatzënë gjatë kimioterapisë, foshnja lind e shëndetshme (Foto)

Maria Crider ishte 14 javëshe shtatzënë kur ajo bëri zbulimin e tmerrshëm se ishte me kancer në gjirin e majtë....

25 October, 2017Lexo më shumë

Ardhja në jetë e një fëmije, ja sa kushton për një familje

Çdo prind mund ta pranojë se fëmijët janë të kushtueshëm. Kujdesi shëndetësor për ta, shpenzimet pafund për pelenat dhe veshjet e tyre të vogla arrijnë deri në 12.500 dollarë vetëm në vitin e parë, sipas shifrave më të fundit nga Departamenti Amerikan i Bujqësisë....

15 October, 2017Lexo më shumë

Gruaja lind në mes të rrugës dhe kthehet me foshnjën në krahë në shtëpi

Ndërsa bënte Pazar në qytetin Guangdong në Kinë, një gruaje i plasën ujërat në mes të rrugës....

5 September, 2017Lexo më shumë
end focus_list flright fmm -->