Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Spalletti: Interi e meriton Ligën e Kampionëve

Luciano Spalletti ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ‘finale’ ndaj Lazios, ku ka thënë se Interi e meriton Ligën e Kampionëve....

19 May, 2018Lexo më shumë

Merret vendimi: Me apo pa Ligën e Kampionëve, Icardi qëndron te Interi

Tek Interi ka vetëm një objektiv të dielën e ardhshme, të mposhtë Lazion në ndeshjen direkte dhe të kualifikohet në Champions League, që për skuadrën zikaltër do të thotë shumë për të ardhmen....

14 May, 2018Lexo më shumë

Spalletti beson se Interi mund të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Trishtimi pas ndeshjes kundër Sassuolos ishte i paevitueshëm, por kaloi shpejt falë Crotones që arriti të ndalte Lazion në barazim 2:2. ...

14 May, 2018Lexo më shumë