Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Ekipi i ëndrrave i Barcelonës që synon të rrëzojë nga froni i Evropës skuadrën e Real Madridit

Barcelona është treguar skuadër shumë aktive këtë afat kalimtar, duke transferuar katër lojtar....

4 August, 2018Lexo më shumë

Kjo është mundësia e vetme që Liverpool t’i shpëtojë grupit të ‘ferrit’ në Ligën e Kampionëve

Liverpooli i Jurgen Kloppit ka treguar se është i aftë të përparojë në arenën europiane dhe këtë e tregoi më së miri në sezonin e kaluar ku arriti të shkojë deri në finale të Ligës së Kampionëve....

3 August, 2018Lexo më shumë

Ky është formacioni i frikshëm i Juves me të cilin synon ‘pushtimin’ e Evropës

Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventus, ka rritur optimizmin te kjo skuadër për të fituar titullin e shumëkërkuar, titullin e Ligës së Kampionëve....

3 August, 2018Lexo më shumë