libra – Lajmi.net

Librat si dekorim për fundvit

Të gjithë janë entuziast kur vjen fundviti…...

9 December, 2017Lexo më shumë

Pesë librat e preferuar të Bill Gatesit për vitin 2017

Bill Gates i lexon rreth 50 libra në vit, por shumë pak prej tyre futen në listën e tij të librave të preferuar të vitit....

5 December, 2017Lexo më shumë

Skandal: Plas sherri në partinë e Ben Blushit

Telashet s’kanë të sosur për Ben Blushin dhe partinë e tij LIBRA. ...

17 November, 2017Lexo më shumë